top of page

SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal Sorumluluk

faalıyetlerımız

Deniz Kapısı ailesi olarak kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımız; ülkemizdeki ve ilçemizdeki toplumsal hayatın zenginleştirilmesi ve ileriye taşınmasını hedefliyoruz. Uzun soluklu projelerle ve sürdürülebilir temeller üzerinde projelerimizle çevreye ve topluma fayda katmaya çalışıyoruz. Şirket olmak kolaydır ama sorumluluklarını bilen ve çevreye, doğaya değer veren bir şirket olmak istiyoruz. İlçemizde süregelen projelere destek ve yeni projelerimiz için çalışıyoruz. 

Neler Yapıyoruz?

Eğitim, Spor, Kültür & Sanat, Doğa, Engelleri aşmak, Pembe Kurdele, LÖSEV gibi bir çok projede yer edindik ve edinmeye devam ediyoruz. İnsanların hayatında iz bırakmak istiyoruz. Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz Sosyal Sorumluluk projelerimiz ile toplumdan kazandığımızı topluma geri veriyoruz. İyi bir gelecek için sosyal sorumluluk projelerimize devam ediyoruz.

Projelerimiz

TEMIZ DENIZ PROJESI

Deniz bir sahil kasabasının en önemli unsurudur. Denizde sürdürebilirlik ve gelecek nesillere daha temiz bir deniz için her sezon öncesi ve sonrası temizlik çalışmalarımızı aksatmıyoruz ve gelen misafirlerimize deniz kullanımı konusunda bilgilendiriyoruz.

SAGLIK CAM SISEDE

Sağlık Cam Şişede! 

Daha sağlıklı ve geri dönüştürülebilir bir gelecek için restoranımızda artık sadece Cam Şişe su ve meşrubat satıyoruz. Depozitolu olan şişeler tekrar kullanıma olmayanlar ise Marmaris Belediyesi ile anlaşmalı Cam Şişe Merkezine gönderiyoruz.

ENGELLILERLE TANISALIM

Engelilerle Tanışalım

Engellileri Koruma ve Kalkındırma olarak çalıştığımız projede Engelli bireylere Tekerlekli Sandalye ve genel ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

EÇADEM; RITM

İstanbul EÇADEM Vakfı ve Sayın Mehdi Kaan Topçu ile gerçekleştirdiğimiz EÇADEM : RİTM grubunun sürdürülebilirliği için müzik aletleri yardım kampanyasına destek verdik. Mutlulukla gerçekleştirdiğimiz projenin katılımı ve devamlılığı için Sayın Mehdi Kaan Topçuya teşekkürlerimizi iletiyoruz.

bottom of page